3 narzędzia, które pomogą Ci w prowadzeniu firmy

W tym odcinku poznasz narzędzia, które zautomatyzują Twój biznes. Dzięki nim wskoczysz na wyższe obroty i skrócisz czas poświęcony na zbędne zadania. Przedstawione narzędzia są proste w obsłudze, potrafią zautomatyzować działania i ulepszyć Twój proces pozyskiwania klientów. Dzięki nim naprawisz szybko problemy, zrobisz grafiki na social media i zaoszczędzisz czas! Gotowy? Lecimy!

Słuchaj aktywnie i rób notatki, by wziąć dla siebie jak najwięcej.

W tym odcinku poznasz 5 trików, dzięki którym zrobisz niezły deal i zaoszczędzisz pieniądze na kolejne zakupy 💰 1. Canva – posiada gotowe szablony, dzięki którym szybko przygotujesz grafiki na facebook, youtube, ale też np. na Twoje reklamy. Wystarczy, że dodasz swoją treść i zdjęcie, zmienisz kolory pod siebie i gotowe. Jest on bardzo łatwy w obsłudze i możesz go delegować swojemu asystentowi. 2. Fiverr.com – strona do delegowania zadań często za bardzo małe kwoty. Jest świetna, gdy nie masz czasu, a potrzebujesz szybko skończyć jakiś projekt. Znajdziesz tam ludzi, którzy przygotowują grafiki, wideo, zajmują się dubbingiem. 3. Aplikacje do rezerwacji/umówienia spotkania z klientem – są to narzędzia, dzięki którym klient poprzez wejście w link może zarezerwować wolny termin pasujący wam obu. Klient 30 min przed rozmową dostaje powiadomienie o spotkaniu. Sprawdź proponowane przez nas narzędzia w swoim biznesie. Mamy nadzieję, że będą one pomocne i usprawnią Twoje działania. NARZĘDZIA: CanvaFiverrrUseme.euFreelancerUpWorkCalendlyBooksy Daj nam znać, które z nich wykorzystasz już dziś.

PS. Chcesz poznać 3 strategie dotarcia do nowych klientów w internecie?

Znajdziesz je w naszym e-booku “3 niezawodne strategie na rozwój biznesu online” 📘 Odbierz go bezpłatnie tutaj: 💥→ clientpage.pl/prezent Do zobaczenia! ClientPage 👩🏼🧔🏻 💻 clientpage.pl 👍 Facebook ❤️ Instagram 🎬 YouTube

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Odcinki, które Ci się przydadzą

Rozwiń swój biznes z tymi 3 strategiami!

BEZPŁATNE

Wypełnij pola poniżej i odbierz bezpłatny
e-book ze sprawdzonymi wskazówkami od ekspertów!

Współpracuj z ekspertami od lejków marketingowych

Czy nie byłoby super zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie? Jeśli tak to wypełnij pola poniżej i przejdź dalej