Witamy


Cześć!
Z tej strony Marcela i Tomek- tworzymy podcast “Biznes na autopilocie” dla przedsiębiorców działających w internecie, którzy chcą zautomatyzować swój biznes online. 

Słuchaj aktywnie i rób notatki, by wziąć dla siebie jak najwięcej.

 

Odcinek 1: Witamy!

  • Jak wyglądały nasze drogi zanim powstały stworzyliśmy firmy: ClientPage i Hugiz Records?
  • Jak to się stało, że zaczęliśmy ze sobą współpracować?
  • O czym będzie nasz podcast i czego możesz od nas oczekiwać?

Tego wszystkiego dowiesz się w 1 odcinku naszego podcastu.

 
A poza tym…

  • Dowiesz się kilku faktów o każdym z nas
  • Poznasz naszą wizję na tworzenie tego podcastu 
  • Odkryjesz, co możesz wziąć z naszych podcastów dla siebie

Zaczynamy!

 

O Tomku faktów kilka:

1. Karierę związaną z internetem zaczął już masę lat temu od wrzucania filmików na youtube (Co to były za filmiki? To nasza perełka, którą zostawimy Ci na koniec!)

2. Dodając filmiki zastanawiał się: jak dotrzeć do większej ilości osób, jak zrobić dobry marketing, jakie nazwy filmików na youtube będą najskuteczniejsze, jak zrobić tagi.

3. Rozważania nad tym, jak stworzyć stronę internetową przerodziły się w pasję do tworzenia, a następnie w pomysł na utworzenie własnej firmy.

4. Pasją Tomka jest muzyka i wiąże się, to z jego wykształceniem – jest inżynierem dźwięku. Zafascynowanie muzyką i zgłębione (po drodzę prób i eksperymentowania) taktyki doprowadziły do zbudowania Hugiz Records. Jest to 1 firma, która zajmuje się dostarczaniem usług dla muzyków i ludzi związanych z muzyką, dla producentów. Dzięki zastosowanym strategiom marketingowym jest ona na TOPie Polski w tej niszy dla artystów.

A jak było z drugą firmą?

Ludzie chcieli tworzyć strony internetowe, ale nie mieli pojęcia o technikach, które Tomek chciał wprowadzić, nie znali tych strategii, nie wiedzieli czym jest lejek i jak go ustawić, żebym zbierał maile na stronie.

Wiedzieli, jak stworzyć stronę i na tym się kończyło. To było motywacją, żeby uczyć się jeszcze więcej samodzielnie.

I wtedy Tomek poznał Marcelę…

 

O Marceli faktów kilka:

1. Była blogerką – prowadziła bloga podróżniczego. Był to czas zafascynowania podróżami.

2. Tworzenie blogowych treści przyniosło Marceli mnóstwo pytań: jak tworzyć fajne i wartościowe treści, tak żeby miały odwiedzalność, oglądalność i czytalność. Jak robić dobre zdjęcia, jak stworzyć stronę, która przyciągnie czytelnika i nakłoni go, by został.

3. Tak rozwinęła się u niej pasja do tworzenia stron, które fajnie wyglądają i dobrze działają, nie tylko dla klienta, ale też dla odwiedzającego.

Przy poznaniu Tomka była świadkiem trudów współpracy z informatykami i grafikami i …

 

BINGO!

Wtedy zrodziła się kooperatywa Marceli i Tomka nad stroną dla Hugiza. Zaczęło się od tworzenia stron, lejków, blogów, a doszło aż do 1 miejsca na stronach google!

Wszystko dzięki trikom, których nauczyli się wcześniej testująć różne rozwiązania i pomysły, które początkowo miały być sposobem na naukę. W kolejnych firmach chcieli wdrożyć, to czego już doświadczyli.

Współpraca spowodowała, że Hugiz Records rosło w siłę. Posty blogowe zaczęły się pojawiać na 1 stronach google. Reklamy zaczęły generować niesamowite przychody i konwersje.

Wtedy pojawiła się myśl, żeby robić, to co dotychczas, ale na większą skalę i zacząć uwalniać ludzi od tych informatyków, którzy potrafią robić stronę, ale nie wiedzą jak wygenerować z niej pieniądze. Wtedy powstało ClientPage.

W ClientPage – skupiamy się typowo na landing page, lejkach, na stronach sprzedażowych i stronach www. Stworzone przez nas strony świetnie wyglądają, mają osobowość klienta, który się do nas zgłosił, ale jednocześnie mają coś od nas. Bo często pojawia się myśl “a może by zrobić fioletowy guzik na tle czarnego, żeby się trochę bardziej wyróżniał? I żeby była większa konwersja.”

Działamy marketingowo i tworzymy www od strony informatycznej, technicznej i o tym też będzie ten podcast. 

 

Czego się dowiesz z naszych podcastów?

Chcemy się tutaj dzielić wskazówkami z osobami, które już mają swoje strony i biznesy online, ale chcą zrobić jeszcze więcej. Chcą również dowiedzieć się, jak to robić lepiej – poświęcając mniejszą ilość czasu.

Strategie, którą będziemy tutaj pokazywać są sprawdzone: przeszły przez firmy nasze i  naszych klientów. Sprawdziliśmy je wielokrotnie na własnej skórze, bo chcemy dawać Ci wskazówki i triki, które u nas zaprocentowały.

 

Jeśli pomyślałeś/aś teraz o sobie, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.

 

Chcemy tworzyć również podcasty nawiązując do Twoich potrzeb. Jeśli już teraz masz jakieś pytania i są rzeczy które chciałbyś wyjaśnić od strony marketingowej – napisz nam o tym w komentarzu. Chętnie nagramy podcast, w którym wyjaśnimy niejasne dla Ciebie kwestie. 

 

Mamy nadzieję, że będziesz czerpał stąd masę wiedzy i przydatnych wskazówek dla Twojego biznesu.

 

PS Pierwsze filmiki Tomka na yt, to żonglowanie 🤹🏻‍♂️ 😄

Zobacz jego początki na yt (można się pośmiać 🙂 )
https://www.youtube.com/watch?v=KH_32lYVbMQ

Nie zatrzymuj się i skorzystaj od razu z naszego e-booka “3 niezawodne strategie na rozwój biznesu online” 📘
Otrzymasz go tutaj bezpłatnie –> clientpage.pl/prezent 💥

Chcesz nas lepiej poznać? W takim razie..

1. Odbierz od nas prezent → clientpage.pl/prezent

2. Zajrzyj tutaj →
ClientPage 👩🏼🧔🏻
💻 clientpage.pl
👍 Facebook
❤️ Instagram
🎬 YouTube

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Odcinki, które Ci się przydadzą

Rozwiń swój biznes z tymi 3 strategiami!

BEZPŁATNE

Wypełnij pola poniżej i odbierz bezpłatny
e-book ze sprawdzonymi wskazówkami od ekspertów!

Współpracuj z ekspertami od lejków marketingowych

Czy nie byłoby super zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie? Jeśli tak to wypełnij pola poniżej i przejdź dalej