Zaczynamy działać!

Poznaj 5 kroków do stworzenia Twojej wymarzonej strony internetowej!

1) Co Potrzebujemy, Aby Zacząć

Poza wypełnioną ankietą startową potrzebujemy również plików i danych wymienionym poniżej. Prześlij je na Twist lub udostępnij nam na Twist link do specjalnego folderu na Google Drive czy Dropbox.

et|icon_folder-add_alt|o

Logo

Prześlij swoje logo najlepiej w formacie EPS lub wysokiej jakości JPEG lub PNG.

 

et|social_wordpress|

Logowanie do Hostingu & WordPress

Logowanie jako administrator do Twojej witryny WordPress (jeśli już ją masz), a także link, login i hasło do konta hostingowego.

et|icon_images|

Grafiki, zdjęcia & FILMY

Prześlij grafiki oraz zdjęcia, które chciałbyś użyć na stronie w formacie JPEG lub PNG. Jeżeli na stronie chcesz udostępnić wideo to możesz skorzystać z naszego video hostingu lub przesłać nam link do filmu opublikowanego na Vimeo, YouTube, itd.

2) Twist – Panel Współpracy

Twist to świetna platforma i aplikacja do komunikacji i zarządzania projektami. Będziemy go używać do wysyłania wiadomości, udostępniania plików i śledzenia postępów. Dzięki Twist wszystko będziemy mieć w jednym miejscu i nic nam nie zginie 😉

et|arrow_triangle-right|E

Na adres e-mail otrzymasz zaproszenie do dołączenia do Twist, dostępnego pod adresem: https://twist.com/.
Twist to nasza sprawdzona i dużo bardziej zorganizowana forma komunikacji niż messenger na FB czy długie wątki e-mail.

et|arrow_triangle-right|E

Polecamy pobrać aplikację Twist na telefon i komputer, aby móc szybko przesłać nową wiadomość, a także otrzymać powiadomienie o odpowiedzi.

et|arrow_triangle-right|E

Zobacz poradnik i poznaj Twist od środka.

4) Publikowanie Strony

Gdy witryna będzie gotowa do opublikowania, wszystkie niepotrzebne wtyczki, strony, obrazy i pliki zostaną usunięte. Dodatkowo utworzymy kopię zapasową witryny i zapiszemy ją na naszych dyskach, w razie gdyby kiedykolwiek trzeba byłoby ją przywrócić. Gdy witryna będzie już opublikowana, może minąć od 24 do 48 godzin, aby nowa wersja strony pokazała się na wszystkich urządzeniach. 

Dane logowania do Twojej witryny i wszystkie dane uwierzytelniające zostaną przesłane do Ciebie przez Twist lub za pośrednictwem e-mail. Twoje loginy i hasła zostaną zapisane przez nas lokalnie, ale PROSIMY ZAPISZ WSZYSTKIE SWOJE HASŁA DOSTĘPU NA SWOIM WŁASNYM SYSTEMIE. Po zakończeniu projektu otrzymasz link do naszej bazy wiedzy, na której znajdziesz wskazówki i porady, co zrobić z nową witryną, a także informacje o naszym planie konserwacji, który gorąco polecamy wszystkim naszym klientom.

5) Utrzymanie Strony Bezpiecznej i Sprawnej

Warto już na początku wiedzieć, że po opublikowaniu witryny praca nad nią się nie kończy – regularna konserwacja, optymalizacja strony i dbanie o jej bezpieczeństwo są kluczowe, aby mieć dobrze działającą stronę, na której możesz szybko i sprawnie sprzedawać swoje produkty i usługi.

Po uruchomieniu strony ważne jest nie tylko zabezpieczenie jej przed złośliwym oprogramowaniem i hakerami. Kluczowe jest również dbanie o narzędzia, których używasz na swojej stronie. Musisz je regularnie aktualizować, aby Twoja strona działała szybko i mogła dzięki temu mieć coraz lepszy ranking w Google. Najlepszą praktyką jest zabezpieczenie strony jeszcze przed jej opublikowaniem, tak aby od samego początku spełniania najwyższe standardy bezpieczeństwa.

O to wszystko (i więcej) dbamy w naszym miesięcznym planie “Super Page”. 

© ClientPage 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Rozwiń swój biznes z tymi 3 strategiami!

BEZPŁATNE

Wypełnij pola poniżej i odbierz bezpłatny
e-book ze sprawdzonymi wskazówkami od ekspertów!

Współpracuj z ekspertami od lejków marketingowych

Czy nie byłoby super zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie? Jeśli tak to wypełnij pola poniżej i przejdź dalej